VIRTUÁLNÍ SLUŽBY

Dnes úspěšná firma potřebuje moderní a profesionální vizitku: webové stránky Ať už potřebujete web nebo chcete dát nový pohled na vaše staré stránky, jsme tady!
Mapa S.r.l. nabízí služby, jako je vytváření a správa webových stránek a vytváření grafických prvků pro vaše webové stránky (například: bannery nebo loga).


VYTVOŘENÍ WEBOVÝCH STRÁNEK

100% osobně

Díky nám můžete mít web, který dokonale odráží vaši společnost. Vybíráme a vytváříme celý návrh na základě vašich požadavků a na základě zprávy, kterou chce zákazník předat návštěvníkům.
Nebojte se nic, Mapa S.r.l. poslouchat, používat a spolupracovat, abyste zajistili, že požadavky jejich zákazníků jsou sledovány co nejpřesnějším a profesionálnějším způsobem!
Ať už potřebujete firemní portfolio nebo E-commerce, máme k dispozici.

Citlivý

V neustále se vyvíjejícím světě musí mít webové stránky jako svůj základní pilíř schopnost reagovat, to znamená schopnost přizpůsobit se obrazovkám všech dostupných zařízení!
Symbol profesionality a modernity, citlivá stránka je lístek dokonalá návštěva nejlepších společností.

ŘÍZENÍ A POMOC

Mapa S.r.o. také se stará o správu vašich webových stránek.
Co se stane s elektronickým obchodem, že musíte vkládat produkty denně nebo týdenně, a mnoho dalších stránek je neustále aktualizováno novými články a prvky. Necháte-li spravovat vaše webové stránky, nebudete se muset starat o nic!
Jsme vždy k dispozici pro informace a pomoc bez ohledu na problém!